• ABB OT400DAUC3AZ OT400DAUC3AZ Safety switch Product Image
  • Abb OT400DAUC3AZ Barcode
OT400DAUC3AZ
Get a Quote
Current response time:
13 Minutes 34 Seconds
  • Description: OT400DAUC3AZ Safety switch
  • Product ID: 1SCA022513R0360
  • Extended Product Type: 1SCA022513R0360
  • Product Net Weight: 30 kg
  • Product Net Width: 400 mm
  • Product Net Height: 800 mm
  • Product Net Depth: 230 mm
  • Product Main Type: OT400
  • Product Name: Safety switch
  • Number of Poles: 3
  • Order Multiple: 1 piece
  • EAN: 6417019166520
  • Minimum Order Quantity: 1 piece
  • Customs Tariff Number: 85365080
  • Package Level 1 Units: 1 piece
  • Package Level 1 Width: 405 mm
  • Package Level 1 Height: 315 mm
  • Package Level 1 Length: 900 mm